Chci pokračovat na pobočku:


PRAHA


OSTRAVA
Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9
tel: +420 222 523 036
email : info@freestylekolbenka.cz
Pobočka : PRAHA | OSTRAVA
Trampolíny a Freestyle nelze rezervovat telefonicky !!!
DÁRKOVÉ POUKAZY: zde !!! REZERVACE ONLINE: zde

Jak to u nás funguje?

Chceme, aby si u nás každý našel svojí cestu. Proto jsme pro vás připravili několik různých možností a balíčků. Je na vás, co si vyberete.

Jednoduše si zvolte, zda vám stačí neregistrovaný vstup bez výhod, nebo dáte přednost registraci s výhodami (ale stále bez závazků :-). Po registraci a zakoupení bodových balíčků můžete získat zvýhodnění 40 až 50 % ze základní ceny v závislosti na věk.

Nevyčerpané body se vám navíc budou převádět do příštích návštěv, a pokud budete mít zájem o další minuty (body) navíc, zaplatíte za ně opět méně než bez registrace. Registraci tedy určitě doporučujeme! Nebojte, spamovat nebudeme a vaše data špiónům neprodáme :-)
Registraci proveďte dopředu online v záložce menu - Můj účet a Registrace.Důležité také je, že u nás platíte opravdu jen za využitý čas. Pokud si během tréninku budete chtít odskočit třeba na toaletu nebo na bar, čipový systém našich turniketů to zaznamená a čas se vám přestane počítat. Chceme být fér a dopřát vám naplno to, pro co jste k nám přišli!

Veškeré body mají platnost 12 měsíců od data zakoupení, ale v individuálních případech je možné domluvit se na jejich prodloužení. Pokud vám sportování překazí například nemoc nebo úraz, dejte nám vědět a my vám rádi vyjdeme vstříc.

Pokud se vám body počítat nechce a jste rádi, že se jim vyhnete nejen při silničních kontrolách, nebojte se - myslíme i na vás. Pořiďte si jednoduše denní, půlroční nebo roční permici, se kterou můžete přijít kterýkoliv den a strávit u nás neomezeně dlouhou dobu, klidně až do zavíračky (neplatí na simulátory Maxxtracks).

Nabízíme také cenová zvýhodnění pro školy, skupiny, nebo pořadatele nejrůznějších firemních a soukromých akcí. Ozvěte se nám na skupiny@freestylekolbenka.cz, rádi s vámi probereme všechny možnosti.Partneři


Freestyle Kolbenka
Kolbenova 898/11
190 00  Praha 9

Otevírací doba
PO – PA: 13:00 – 21:00
SO: 09:00 – 21:00
NE: 09:00 – 20:00       logo.png, 5,5kB
Design & Coding by DHSV s.r.o. 2017