Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9
tel: +420 727 989 289
email : info@freestylekolbenka.cz
Pobočka : PRAHA | OSTRAVA
DÁRKOVÉ POUKAZY REZERVOVAT PŘED 1. NÁVŠTĚVOU

Kontakty

Telefonicky: +420 727 989 289

Emailem: info@freestylekolbenka.cz

       

Otevírací doba

PO - PÁ: 13 - 21
SO: 9 - 21
NE: 9 - 20
Otevírací doba baru
PO – PÁ: 14:00 – 20:00
SO – NE: 10:00 – 20:00

Odchod ze sportovišť vždy o 15 min. dříve před ukončením otevírací doby (Po - So ve 20:45, Ne v 19:45)

Platné od 4.9.2017


Kudy k nám

Areál Freestyle Kolbenka najdete v Praze v ulici Kolbenova 898/11. Stačí si areál najít na Google nebo Seznam mapách pod heslem „Freestyle Kolbenka“.

Autem

Do navigace zadejte adresu Praha, Kolbenova 898/11. Vjezd z Kolbenové ulice je označen velkou cedulí s nápisem Freestyle Kolbenka. Vjeďte do areálu Kolbenky a dejte se hned doprava, po cca 100m jste na místě. Parkoviště máme dostatečně velké, prosíme parkujte na vyhrazených místech.

MHD

1. Metrem – metro linky B, zastávka Kolbenova.
2. Tramvají – linka č. 16 anebo 54, zastávka Kolbenova.

Na ulici Kolbenova se vydejte pěšky směrem k Černému mostu (směrem od centra). Po pár metrech od zastávky uvidíte cedule Freestyle Kolbenka. Pak už stačí pouze sledovat šipky.
Jak to u nás funguje?

Chceme, aby si u nás každý našel svojí cestu. Proto jsme pro vás připravili několik různých možností a balíčků. Je na vás, co si vyberete.

Jednoduše si zvolte, zda vám stačí neregistrovaný vstup bez výhod, nebo dáte přednost registraci s výhodami (ale stále bez závazků :-). Po registraci a zakoupení bodových balíčků můžete získat zvýhodnění 40 až 50 % ze základní ceny v závislosti na věk.

Nevyčerpané body se vám navíc budou převádět do příštích návštěv, a pokud budete mít zájem o další minuty (body) navíc, zaplatíte za ně opět méně než bez registrace. Registraci tedy určitě doporučujeme! Nebojte, spamovat nebudeme a vaše data špiónům neprodáme :-)
Registraci proveďte dopředu online v záložce menu - Můj účet a Registrace.Důležité také je, že u nás platíte opravdu jen za využitý čas. Pokud si během tréninku budete chtít odskočit třeba na toaletu nebo na bar, čipový systém našich turniketů to zaznamená a čas se vám přestane počítat. Chceme být fér a dopřát vám naplno to, pro co jste k nám přišli!

Veškeré body mají platnost 12 měsíců od data zakoupení, ale v individuálních případech je možné domluvit se na jejich prodloužení. Pokud vám sportování překazí například nemoc nebo úraz, dejte nám vědět a my vám rádi vyjdeme vstříc.

Pokud se vám body počítat nechce a jste rádi, že se jim vyhnete nejen při silničních kontrolách, nebojte se - myslíme i na vás. Pořiďte si jednoduše denní, půlroční nebo roční permici, se kterou můžete přijít kterýkoliv den a strávit u nás neomezeně dlouhou dobu, klidně až do zavíračky (neplatí na simulátory Maxxtracks).

Nabízíme také cenová zvýhodnění pro školy, skupiny, nebo pořadatele nejrůznějších firemních a soukromých akcí. Ozvěte se nám na skupiny@freestylekolbenka.cz, rádi s vámi probereme všechny možnosti.První návštěva a FAQ

1. Proč bych měl jít sportovat zrovna k vám?
Protože takový prostor, jako je u nás, nikde v Evropě nenajdete. Výhody obrovské kryté haly společně s vychytanými stroji a opravdu skvělými, kvalitními trampolínami, vám zaručí, že se budete vracet. Často.

2. Jste tréninkové místo pro veřejnost, nebo k vám chodí jenom profíci?
Rozhodně jsme tu pro všechny. Ale pozor! Existuje velké riziko, že když k nám budete chodit dostatečně intenzivně, profík se z vás stane! A pak už nebudete chtít přestat.

3. Můžu přijít kdykoliv se mi bude chtít, nebo musím sledovat rozpis lekcí?
Záleží na vás. Pokud chcete, přihlaste se k nám na lekce a pravidelně se zlepšujte v předem určených časech. Pokud preferujete svobodnou volbu a nárazové sportování, přijďte prostě, jak se vám to bude hodit. Doporučujeme jen předem zavolat a zjistit, zda máme volno. Rezervaci si můžete udělat i online. Určitě ale využijte bodového systému, ušetří vám peníze.
4. Můžou u vás sportovat i děti?
Určitě ano. Snažíme se pohyb u dětí podporovat, co nejvíc to jde. Proto nabízíme třeba i celoroční kurzy lyžování, programy pro školy, a samozřejmě i klasické sportovní kroužky. Věříme, že aktivity, které by bavily i vás, budou děti prostě milovat. I když je doteď před tělocvikem pořád nějak záhadně bolelo bříško...

5. Co si mám vzít na sebe?
Vezměte si cokoliv, v čem vám bude pohodlně. Na co určitě nezapomeňte, jsou náhradní ponožky, bez těch je na trampolíny vstup zakázán. Pokud je stejně zapomenete, můžete si je zakoupit na recepci. Na trampolínách skákejte klidně v převleku slona, pokud vám nebude moc těsný. Na Maxxtracks simulátor si rozhodně nemusíte brát nic teplého, sice vás připravuje na zimní sporty, ale zima vám u nás určitě nebude. Stačí tedy obvyklé sportovní oblečení bez opasků a zipů, doporučujeme dlouhý rukáv a sportovní kalhoty či tepláky. V případě lekcí a kroužků může být ještě upřesněno vaším instruktorem.

6. Chystám se na ski simulátor. Potřebuju vlastní lyže nebo snowboard?
Ne, vlastní vybavení si neberte. Nejen, že byste se zbytečně pronesli, ale hlavně proto, že na simulátor jsou potřeba lyže a snowboardy zbavené vosku a bez ostrých hran, vše pro vás samozřejmě máme k dispozici včetně helmy. Do freestyle zóny Vám vlastní lyže a snowboardy ošetříme na místě.

7. Jak ski simulátor Maxxtracks vlastně vypadá? Nehrozí pády?
Jde vlastně o nakloněnou plošinu se speciálním pohyblivým kobercem o šířce 5 metrů a délce 9,5 metru. Rychlost otáčení je řízena zkušeným instruktorem (může být až 25 km/h). Žádné nepříjemné pády nehrozí, protože koberec se dá včas zastavit. Pokud už tedy budete padat, bude to v podstatě to samé, jako byste si jen ze stoje sedli doma v obýváku. Jiná věc je, že pády jsou důležitým psychologickým prvkem, který posiluje zdravý respekt k podmínkám. Je tedy jen na vaší dohodě s instruktorem, jak moc vás padat nechá.

8. Na sjezdovce jsou přece boule a ledovky...
Ty na trenažéru Maxxtracks opravdu nenajdete. Neznamená to ale, že byste je pak hůře zvládali v terénu. Naopak, díky stabilitě a preciznosti techniky, kterou získáte, vás venku nic nerozhodí.

9. Jsem začátečník. Jak rychle se u vás naučím lyžovat?
Rychle. Jestli například na konci lyžařského výcviku zvládnou lidé jet pluhem, u nás podobného výsledku dosáhnou průměrně za hodinu. Je to dáno tím, že na simulátoru neztrácíte čas přecházením, přenášením, a hlavně vás neodrazují bolestivé pády. Hodina jízdy je zkrátka čistá hodina jízdy. Počítejte ale s tím, že na poprvé budete možná už po deseti minutách unavení a budete rádi, že si můžete odpočinout.

10. Ski simulátor přece jen není opravdový sníh. Nebude mi to na sjezdovce dělat problémy?
Přechod ze simulátoru na opravdový sníh je velmi přirozený a snadný. Pokud už lyžujete nebo jezdíte na snowboardu, bude vám možná chvilku trvat, než si zvyknete na vlastnosti koberce, ale nebude to trvat dlouho. Vše, co se naučíte v kryté hale, naprosto elegantně a snadno přenesete do reálu – ta plynulost vás překvapí.

11. Chci chodit pravidelně, dostanu slevu?
Každopádně! Zaregistrujte se a hraďte svoje aktivity bodovým systémem. Vyjde vás to levněji než nárazové zakoupení vstupu. Navíc vás budeme informovat o speciálních akcích a novinkách, pokud o to budete mít zájem.

12. Jak se počítá čas, který u vás strávím?
Výhodně a férově. Vstupy jsou řízeny čipovým systémem, u nás tak zaplatíte pouze za reálně „odpocený“ trénink. U každé části arény (trampolíny, freestyle simulátory) jsou turnikety a čas, který si zakoupíte, začne běžet až od samotného vstupu do určité části arény. Budete-li si chtít v průběhu aktivity odskočit (wc, občerstvení...), projdete turniketem z dané části ven a čas se přestane počítat. Nevyužitý čas zůstane na vašem účtu a můžete ho vyčerpat při další návštěvě.

13. Nabízíte nějaké možnosti pro lidi po úrazu nebo handicapované?
Ano! Jste-li například po nějakém úrazu, prostřednictvím simulátorů Maxxtracks vám umožníme se postupně vrátit k vašemu oblíbenému sportu lyžování nebo snowboardingu. Připravujeme i trampolínové skoky na invalidním vozíku, je to super a dostaví se i rehabilitační efekt. Pokud máte zájem si u nás zasportovat, ozvěte se nám a domluvíme se. Klidně i na pravidelných aktivitách.

14. Je možné u vás uspořádat oslavu nebo firemní akci?
I na to jsme připraveni. A rádi vám pomůžeme s přípravou. Mrkněte sem , nebo nám rovnou napište, zavolejte. Budeme se těšit!

Spolupráce a partnerství

Máte-li zájem s námi spolupracovat či se stát obchodními partnery, napište nám na spoluprace@freestylekolbenka.cz!
Společně uděláme super věci.


Provozní řád areálu a bezpečnostní pravidla

Ve Freestyle Kolbence provozujeme řadu sportů, které ze své podstaty obsahují určité riziko zranění. Jelikož nám záleží nejen na tom, abyste se u nás dobře bavili a cítili, ale především také na tom, abyste ve zdraví odešli, stanovili jsme několik doporučení a pravidel, které je třeba dodržovat.

Většina sportů, se kterými se u nás setkáte (především skoky na trampolíně, freestyle skoky na lyžích či snowboardech a jízda na překážkách) jsou klasifikovány jako takzvané extrémní sporty a je třeba brát zřetel na to, že i při dodržení všech doporučení a pravidel je riziko zranění stále neoddělitelnou součástí jejich provozování.

Pravidla pro jednotlivá sportoviště naleznete vždy u vstupu na dané sportoviště a obecně s nimi budete seznámeni na recepci před vstupem do areálu. Prosíme Vás, abyste se s nimi pečlivě seznámili, jelikož zde nejsou proto, aby ochránili nás, ale Vás. Na dodržování pravidel bude dohlížet osoba viditelně označena jako CREW / COACH, jehož pravomocí je osobu, která bude pravidla opakovaně porušovat ze sportoviště vyloučit. Při hrubém porušení pravidel či velmi riskantním chování, jež se příčí pravidlům, může být taková osoba vyloučena ze sportoviště okamžitě.

Naším přáním je abyste se u nás dobře bavili a ve zdraví odcházeli, plní pozitivní energie. Pokud budete mít jakýkoliv návrh na zlepšení pravidel a doporučení neváhejte ho sdělit naší recepční.

Provozní řád areálu  

Pravidla a doporučení pro veškerá sportoviště  

Čestné prohlášení návštěvníka - povinné pro každého návštěvníka  
Čestné prohlášení pro skupiny  

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky  

Ke stažení


Provozní řád areálu  

Pravidla a doporučení pro veškerá sportoviště  

Čestné prohlášení návštěvníka - povinné pro každého návštěvníka  

Čestné prohlášení pro skupiny  

Všeobecné obchodní podmínky  

Partneři

Freestyle Kolbenka
Kolbenova 898/11
190 00  Praha 9

Otevírací doba
PO - PÁ: 13 - 21
SO: 9 - 21
NE: 9 - 20       logo.png, 5,5kB
Design & Coding by DHSV s.r.o. 2017
Provozovatelem Freestyle Kolbenky je Indoor Sport s.r.o., IČO 03416941