Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9
tel: +420 727 989 289
email : info@freestylekolbenka.cz
Pobočka : PRAHA | OSTRAVA
DÁRKOVÉ POUKAZY REZERVOVAT PŘED 1. NÁVŠTĚVOU

První návštěva a FAQ

1. Proč bych měl jít sportovat zrovna k vám?
Protože takový prostor, jako je u nás, nikde v Evropě nenajdete. Výhody obrovské kryté haly společně s vychytanými stroji a opravdu skvělými, kvalitními trampolínami, vám zaručí, že se budete vracet. Často.

2. Jste tréninkové místo pro veřejnost, nebo k vám chodí jenom profíci?
Rozhodně jsme tu pro všechny. Ale pozor! Existuje velké riziko, že když k nám budete chodit dostatečně intenzivně, profík se z vás stane! A pak už nebudete chtít přestat.

3. Můžu přijít kdykoliv se mi bude chtít, nebo musím sledovat rozpis lekcí?
Záleží na vás. Pokud chcete, přihlaste se k nám na lekce a pravidelně se zlepšujte v předem určených časech. Pokud preferujete svobodnou volbu a nárazové sportování, přijďte prostě, jak se vám to bude hodit. Doporučujeme jen předem zavolat a zjistit, zda máme volno. Rezervaci si můžete udělat i online. Určitě ale využijte bodového systému, ušetří vám peníze.
4. Můžou u vás sportovat i děti?
Určitě ano. Snažíme se pohyb u dětí podporovat, co nejvíc to jde. Proto nabízíme třeba i celoroční kurzy lyžování, programy pro školy, a samozřejmě i klasické sportovní kroužky. Věříme, že aktivity, které by bavily i vás, budou děti prostě milovat. I když je doteď před tělocvikem pořád nějak záhadně bolelo bříško...

5. Co si mám vzít na sebe?
Vezměte si cokoliv, v čem vám bude pohodlně. Na co určitě nezapomeňte, jsou náhradní ponožky, bez těch je na trampolíny vstup zakázán. Pokud je stejně zapomenete, můžete si je zakoupit na recepci. Na trampolínách skákejte klidně v převleku slona, pokud vám nebude moc těsný. Na Maxxtracks simulátor si rozhodně nemusíte brát nic teplého, sice vás připravuje na zimní sporty, ale zima vám u nás určitě nebude. Stačí tedy obvyklé sportovní oblečení bez opasků a zipů, doporučujeme dlouhý rukáv a sportovní kalhoty či tepláky. V případě lekcí a kroužků může být ještě upřesněno vaším instruktorem.

6. Chystám se na ski simulátor. Potřebuju vlastní lyže nebo snowboard?
Ne, vlastní vybavení si neberte. Nejen, že byste se zbytečně pronesli, ale hlavně proto, že na simulátor jsou potřeba lyže a snowboardy zbavené vosku a bez ostrých hran, vše pro vás samozřejmě máme k dispozici včetně helmy. Do freestyle zóny Vám vlastní lyže a snowboardy ošetříme na místě.

7. Jak ski simulátor Maxxtracks vlastně vypadá? Nehrozí pády?
Jde vlastně o nakloněnou plošinu se speciálním pohyblivým kobercem o šířce 5 metrů a délce 9,5 metru. Rychlost otáčení je řízena zkušeným instruktorem (může být až 25 km/h). Žádné nepříjemné pády nehrozí, protože koberec se dá včas zastavit. Pokud už tedy budete padat, bude to v podstatě to samé, jako byste si jen ze stoje sedli doma v obýváku. Jiná věc je, že pády jsou důležitým psychologickým prvkem, který posiluje zdravý respekt k podmínkám. Je tedy jen na vaší dohodě s instruktorem, jak moc vás padat nechá.

8. Na sjezdovce jsou přece boule a ledovky...
Ty na trenažéru Maxxtracks opravdu nenajdete. Neznamená to ale, že byste je pak hůře zvládali v terénu. Naopak, díky stabilitě a preciznosti techniky, kterou získáte, vás venku nic nerozhodí.

9. Jsem začátečník. Jak rychle se u vás naučím lyžovat?
Rychle. Jestli například na konci lyžařského výcviku zvládnou lidé jet pluhem, u nás podobného výsledku dosáhnou průměrně za hodinu. Je to dáno tím, že na simulátoru neztrácíte čas přecházením, přenášením, a hlavně vás neodrazují bolestivé pády. Hodina jízdy je zkrátka čistá hodina jízdy. Počítejte ale s tím, že na poprvé budete možná už po deseti minutách unavení a budete rádi, že si můžete odpočinout.

10. Ski simulátor přece jen není opravdový sníh. Nebude mi to na sjezdovce dělat problémy?
Přechod ze simulátoru na opravdový sníh je velmi přirozený a snadný. Pokud už lyžujete nebo jezdíte na snowboardu, bude vám možná chvilku trvat, než si zvyknete na vlastnosti koberce, ale nebude to trvat dlouho. Vše, co se naučíte v kryté hale, naprosto elegantně a snadno přenesete do reálu – ta plynulost vás překvapí.

11. Chci chodit pravidelně, dostanu slevu?
Každopádně! Zaregistrujte se a hraďte svoje aktivity bodovým systémem. Vyjde vás to levněji než nárazové zakoupení vstupu. Navíc vás budeme informovat o speciálních akcích a novinkách, pokud o to budete mít zájem.

12. Jak se počítá čas, který u vás strávím?
Výhodně a férově. Vstupy jsou řízeny čipovým systémem, u nás tak zaplatíte pouze za reálně „odpocený“ trénink. U každé části arény (trampolíny, freestyle simulátory) jsou turnikety a čas, který si zakoupíte, začne běžet až od samotného vstupu do určité části arény. Budete-li si chtít v průběhu aktivity odskočit (wc, občerstvení...), projdete turniketem z dané části ven a čas se přestane počítat. Nevyužitý čas zůstane na vašem účtu a můžete ho vyčerpat při další návštěvě.

13. Nabízíte nějaké možnosti pro lidi po úrazu nebo handicapované?
Ano! Jste-li například po nějakém úrazu, prostřednictvím simulátorů Maxxtracks vám umožníme se postupně vrátit k vašemu oblíbenému sportu lyžování nebo snowboardingu. Připravujeme i trampolínové skoky na invalidním vozíku, je to super a dostaví se i rehabilitační efekt. Pokud máte zájem si u nás zasportovat, ozvěte se nám a domluvíme se. Klidně i na pravidelných aktivitách.

14. Je možné u vás uspořádat oslavu nebo firemní akci?
I na to jsme připraveni. A rádi vám pomůžeme s přípravou. Mrkněte sem , nebo nám rovnou napište, zavolejte. Budeme se těšit!
Partneři

Freestyle Kolbenka
Kolbenova 898/11
190 00  Praha 9

Otevírací doba
PO - PÁ: 13 - 21
SO: 9 - 21
NE: 9 - 20       logo.png, 5,5kB
Design & Coding by DHSV s.r.o. 2017
Provozovatelem Freestyle Kolbenky je Indoor Sport s.r.o., IČO 03416941