Chci pokračovat na pobočku:


PRAHA


OSTRAVA
Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9
tel: +420 222 523 036
email : info@freestylekolbenka.cz
Pobočka : PRAHA | OSTRAVA
Trampolíny a Freestyle nelze rezervovat telefonicky !!!
DÁRKOVÉ POUKAZY: zde !!! REZERVACE ONLINE: zde

Školy

Pojďme společně změnit přístup dětí ke sportu. Až 80 procent školáků má špatné držení těla, zbytečně velká část z nich navíc trpí nadváhou nebo obezitou. Na vině je nejen špatné stravování, ale hlavně nedostatečná pohybová aktivita.

Jsme přesvědčeni, že pohyb děti a mladiství neodmítají z principu, ale proto, že obvyklé aktivity jim nepřipadají dostatečně atraktivní. A stejně tak jsme si jisti, že právě Freestyle Kolbenka se zkušenými instruktory je osloví a nadchne.

Nabízíme proto speciálně koncipované programy pro školní skupiny, které je možné zařadit do výuky přímo jako součást tělesné výchovy nebo jako rozšíření nepovinných aktivit a kroužků. Dopřejme dětem to, co je jim blízké. Výmluv, proč zrovna dnes necvičit, si pak vyslechnete o poznání méně.

Organizujeme také celoroční lyžařské výcviky, které je možné doplnit o pobyt na horách.

Kontaktujte nás na skoly@freestylekolbenka.cz a my Vám rádi navrhneme program na míru právě pro Vás. Ukázkové programy pro školská zařízení (ZŠ, MŠ) můžete stáhnout ZDE .

Sportovní kluby

Freestyle Kolbenka je tím pravým místem, kde můžete efektivně trénovat skoky na trampolínách, freestylové sporty, lyžování a snowboarding kdykoliv v roce. Vybavení, které najdete u nás, vám poskytne doslova náskok před ostatními.

Trampolíny a trenažéry pod jednou střechou ocení i široká skupina sportovců z dalších oblastí. Doplňkový trénink rovnováhy, koncentrace a posílení hlubokého svalstva zaručí zlepšení vašich výkonů, ať už se věnujete jakémukoliv sportu.

K dispozici vám budou profesionální instruktoři, kteří na míru vašim potřebám navrhnou nejvhodnější sestavení plánu a dohlédnou na jeho účinnost.

Pokud máte zájem o konkrétní program, kontaktujte nás na sportkluby@freestylekolbenka.cz a rádi Vám vyjdeme vstříc.

Programy pro firmy, teambuilding

Hledáte atraktivní benefity pro zaměstnance? Nabídněte jim sportovní vyžití ve Freestyle Kolbence! Pohybové možnosti, které nabízíme, výrazně zlepšují nejen fyzickou kondici, ale působí i na psychickou pohodu a vyrovnanost. Po náročném dni si tak u nás mohou odpočinout aktivně, zdravě a hlavně zábavně.

Trampolíny, lyžařské a snowboardové simulátory, freestyle. Načerpání nových sil a radost z pohybu. Nabídněte svým lidem to, co ocení.

Nejen pro firemní skupiny nabízíme také originální formy teambuildingu vedené kvalitními lektory a sportovními instruktory. Zažijte sebe i ostatní jinak, než jste zvyklí. Poznejte své silné stránky a najděte nové cesty, jak přistupovat k řešení profesních úkolů.

Cennová nabídka se odvíjí od konkrétních požadavků, kontaktujte nás na skupiny@freestylekolbenka.cz pro více informací.
Katalog pro firemní akce můžete stáhnout ZDE.Soukromé akce

Prostory Freestyle Kolbenky včetně kvalifikované sportovní podpory můžete využít i pro soukromé účely. Velice oblíbené jsou narozeninové oslavy. Netradiční u nás znamená lepší!

Freestyle Kolbenka bude minimálně polovinou úspěchu vaší akce či oslavy a všichni si to náramně užijí. V horním menu klikněte na ceník a níže pak najdete odkaz na ceník narozeninových oslav.

Pro objednávky nás kontaktujte na oslavy@freestylekolbenka.cz.

Pronájem haly

Pronajměte si Freestyle Kolbenku pro soukromé nebo firemní účely a podtrhněte výjimečnost své akce.

Rádi vám pomůžeme i s plánováním a organizací, zajistíme kvalifikovaný servis a navrhneme ideální sportovní řešení podle vašich potřeb.

Kontaktujte nás na skupiny@freestylekolbenka.cz, abychom pro Vás zpracovali detailní kalkulaci.


Reference

FIRMY

J&T banka
11. 2. 2016
sportovní odpoledne, 50 osob
Zuzana Řezníková

Z naší strany není co vytknout. Vše bylo perfektně připraveno a byl zajištěn hladký průběh celé akce. Lidem se moc líbilo, což je pro nás hlavní ukazatel. Některým dokonce tak moc, že vás od té doby navštívili soukromě.

SCIO
23. 6. 2016
sportovní večírek, 80 osob
Žaneta Sládková

Moc děkujeme za zajištění včerejšího večírku. Všechno bylo hezky nachystáno a všichni od vás byli moc milí a ochotní. Bylo to skvělé a užili jsme si to, i když v menším počtu, než bylo plánováno.

KB
23. 5. 2015
sportovní odpoledne, 40 osob
Andrea Strnadová

Všetci boli a su doteraz spokojni. Ďakujeme za perfektnů pripravu a organizáciu.

ŠKOLY A ŠKOLKY

ZŠ U Školské zahrady
Únor 2016
Pedagog: Simona Krátká

Freestyle Kolbenka je moc milým zpříjemněním tělesné výchovy. Žáci si návštěvu moc užili pod vedením zkušených trenérů. Prostředí je krásně nové a jednání s personálem rychlé a příjemné.

Trojské gymnázium
Únor 2016
Pedagog: Robert Turák

Vo freestyle centre Kolbenka sa nám veľmi páčilo. K dispozícií bol inštruktor, ktorý študentov rozcvičil, následne sme sa presunuli na trampolíny. Hala s trampolínami je dostatočne veľká, to svedčí aj o tom, že každý študent mal svoju trampolínu. Študenti boli nadšení. Určite prídeme aj nabudúce!

MŠS, ZŠP a ZŠS Praha 9, Bártlova 83
Únor 2016
Pedagog: Daniela Dvořanová

Trampolíny ve Freestyle Kolbenka se našim žákům velmi líbily - všichni se dle svých možností vyřádili a vyskákali. My pedagogové jsme byli spokojeni s organizací celé akce a s velmi ochotnými trenéry, kteří žákům pomáhali a radili. Doporučujeme všem!

SPORTOVNÍ KLUBY

AC Sparta Praha (Sparta Kemp)
Červenec 2016
organizátor kempu: Jakub Noha

Děti si to u vás opravdu užily. Od vedoucích i dětí jsem slyšel samé pozitivní zprávy. Sám jsem se u Vás zastavil v pondělí a bylo vidět, že to všechny děti moc baví. Ještě jednou za vše moc děkuji.

Míša - vedoucí Sparta Campu 2016
Já jsem o Freestyle parku Kolbenka slyšela poprvé a byla jsem zde poprvé a byla jsem z toho opravdu nadšená. A nebyla jsem sama, od dětí jsem měla jen samé pozitivní ohlasy, byly naprosto nadšení, jediné co se jim na tom nelíbilo byla odpočinková pauza na svačinu. Bylo to super odreagování, uvolnění emocí, sport a odpočinek zároveň. Děti se vydováděly a mohly si zablbnout společně s kamarády a poznaly zase něco nového , než jen fotbal.

Promodance studio
Červen 2016
Petra Strašíková

Děkujeme "Kolbence" za super zážitek pro naše tanečníky !!! Trampolínky, skákání do molitanové jámy, freestyle a chill zóna. Tohle vše jsme s dětmi vyzkoušeli a jsme hotoví atleti. Děkujeme :)
Partneři


Freestyle Kolbenka
Kolbenova 898/11
190 00  Praha 9

Otevírací doba
PO – PA: 13:00 – 21:00
SO: 09:00 – 21:00
NE: 09:00 – 20:00       logo.png, 5,5kB
Design & Coding by DHSV s.r.o. 2017