Adresa

Otevírací doba

ZAVŘENO

Proč uspořádat firemní akci u nás?

1

Zažijete něco skutečně originálního. Báječně se odreagujete od všudypřítomného stresu a užijete si párty v nevšeních prosotrech.

2

Připravíme pro vás sportovní workshopy, tematické programy nebo týmové souteže. Vše na míru vašim očekáváním a možnostem.

3

Budete moct skákat na trampolínách, naučit se základní gymnastické prvky, poměřit své schopnosti na snowtubingovém skoku nebo si užít naší nekonečnou indoor sjezdovku.

4

V naší hale můžete být zcela sami, nebo si pronajmout jen její určitou část. Služby našich profi trenérů a sportovní progam jsou vždy součástí ceny pronájmu.

5

Jako bonus od nás dostanete možnost uspořádat následný večírek v našich prostorech bez nutnosti utrácet další peníze za pronájem. Více tak zbyde na catering a nějaké to rozproudění zábavy.

6

Jsme tým sportovních nadšenců, kteří se odhodlali zrealizovat svůj sen a se stejnou energií a zapálením realizujeme i firemní akce.

Uspořádali jsme desítky firemních akcí.

Všetci boli a su doteraz spokojni. Ďakujeme za perfektnů pripravu a organizáciu.

Z naší strany není co vytknout. Vše bylo perfektně připraveno a po celou dobu zajištěn hladký průběh naší akce. Lidem se u vás moc líbilo, což je pro nás hlavní ukazatel. Některým dokonce tak moc, že vás od té doby navštívili i soukromě.

Moc děkujeme za zajištění včerejšího večírku. Všechno bylo hezky nachystáno a celý váš tým byl moc milý a ochotný. Užili jsme si to, i když v menším počtu, než bylo původně v plánu.

Komerční Bnaka Andrea Strnadová
J&T banka Zuzana Řezníková
SCIO školy Žaneta Sládková

Kontakty