Adresa

Otevírací doba

ZAVŘENO

Proč vyrazit se třídou do naší sportovní haly?

1

Naším cílem je společně změnit přístup dětí ke sportu. Až 75% žáků nedosahuje na doporučených 60min pohybové aktivity denně, 30% školáků trpí nadváhou, a souběžně se 30% běžně omlouvá z hodin TV.

2

Jsme přesvědčeni, že pohyb žáci neodmítají z principu, ale proto, že jim obvyklé sportovní aktivity nepřipadají dostatečně atraktivní. Sporty jež nabízí naše hale jsou naopak něco co milují.

3

Nabízíme speciální programy s našimi profesionálními trenéry, které je možné zařadit do výuky přímo jako součást tělesné výchovy nebo jako rozšíření nepovinných aktivit a kroužků.

4

Dopřejete žákům něco, co je jim blízké. Výmluv, proč zrovna dnes necvičit, si tak vyslechnete o poznání méně.

5

Připravené máme nejrůznější program od 1 hodiny až po půldenní workshopy spojené s dizkuzí o zdravém životním stylu.
Pro školní skupiny máme otevřeno už od 09:00.

6

Program přizpůsobíme vašim možnostem a očekáváním. Pro úkázku našich školních programů klikněte na tlačítko níže.

Uspořádali jsme desítky školních akcí.

Vo freestyle centre Kolbenka sa nám veľmi páčilo. K dispozícií bol inštruktor, ktorý študentov rozcvičil, následne sme sa presunuli na trampolíny. Hala s trampolínami je dostatočne veľká, to svedčí aj o tom, že každý študent mal svoju trampolínu. Študenti boli nadšení. Určite prídeme aj nabudúce!

Trampolíny ve Freestyle Kolbenka se našim žákům velmi líbily - všichni se dle svých možností vyřádili a vyskákali. My pedagogové jsme byli spokojeni s organizací celé akce a s velmi ochotnými trenéry, kteří žákům pomáhali a radili. Doporučujeme všem!

Freestyle Kolbenka je moc milým zpříjemněním tělesné výchovy. Žáci si návštěvu moc užili pod vedením zkušených trenérů. Prostředí je krásně nové a jednání s personálem rychlé a příjemné.

Trojské gymnázium Robert Turák
ZŠS Bártlova Daniela Dvořanová
ZŠ U Školské zahrady Simona Krátká

Kontakty