Adresa

Otevírací doba

ZAVŘENO

Proč zajít s vaším klubem k nám do haly?

1

Podle celé řady studií je skákání na trampolíně jednou z nejzdravějších forem pohybu, kromě významné podpory celkové fyzické kondice podporuje i dobrou náladu.

2

Skákání na trapolíně děti prostě milují a do tréninku se zapojují s radostí. Současně rozvíjí své pohybové schopnosti a vnímají to jako odměnu.

3

Zlepšíte jejich pohybovou koordinaci a prostorovou orientaci. Při skákání na trampolínách dochází zároveň k posílení hlubokého stabilizačního svalstva (CORE + HSS).

4

Trampolíny jsou úžasnou formou kompenzace. Během skákání dochází k dynamickému strechingu, zvýšení flexibility a aerobní kapacity.

5

Při skocích na trampolínách jsou klouby namáhané až 8x méně než při sportech na tvrdém povrchu a zároveň dochází ke zvýšení kostní hustoty.

6

Rádi pro vás připravíme jak dlohodobý tréninkový program s našimi kvalifikovanými trenéry, tak jednorázovou akci.

Uspořádali jsme desítky klubových akcí.

Děti si to u vás opravdu užily. Od vedoucích i dětí jsem slyšel samé pozitivní zprávy. Sám jsem se u ás zastavil v pondělí a bylo vidět, že to všechny děti moc baví. Ještě jednou za vše moc děkuji.

Všem děkuji za vřelé přijetí, za trpělivost a vůbec za vše, co jste pro nás připravili a udělali. Myslím, že pokud nikdo v Jižních Čechách neudělá něco takového, budete pro náš Dům dětí a mládeže velkým tahákem.

Děkujeme Kolbence za super zážitek pro naše tanečníky!!! Trampolínky, skákání do molitanové jámy, freestyle a chill zóna, tohle vše jsme s dětmi vyzkoušeli a jsme už hotoví atleti. Děkujeme :)

AC Sparta Praha Jakub Noha
DDM Vodňany Štěpánka Kejsřová
Promodance Petra Strašíková

Kontakty