Domů Ski simulátory Freestyle aréna Trampolínová aréna Co nabízíme Vstupné Kontakt
▲ Nahoru

Jediná sportovní hala svého druhu v Evropě.
Otevíráme v listopadu 2015.


Jestli milujete trampolíny, freestyle, lyžování nebo snowboard, budete milovat i Freestyle Kolbenku. Kvalitní trampolínový park, lyžařské a snowboardové simulátory, slackline, parkur, freerun, fitness. Celý rok u nás můžete trénovat nebo si prostě jen užívat to, co vás baví. Ať už s instruktory nebo na vlastní pěst.

Zažijte pocit z nekonečných sjezdovek, naučte se nové freestylové prvky a skoky. Vyzkoušejte si bez obav salta, na která jste si zatím netroufli, s bezpečným dopadem do molitanů. Dejte si do těla ve fitness, odpočiňte si na baru. Bez ohledu na počasí a rosný bod, prostě kdykoliv budete chtít. S výhodným bodovým systémem v rámci Freestyle Klubu Kolbenka navíc ušetříte i na další důležité věci.

U nás si užijete aktivní pohyb se spoustou zábavy pod jednou střechou


Ski simulátory
Nekonečný svah bez nerovností ve vytápěné hale je ideálním prostředím pro lyžařský a snowboardingový trénink začátečníků i pokročilých. Jedná se o unikátní technologii založenou na pohyblivém kluzném pásu (s identickými vlastnostmi sněhu) s nastavitelnou rychlostí i úhlem sklonu. Obtížnost a podmínky vám tak přizpůsobíme přímo na tělo a vy budete moci trénovat jak oblouky v pluhu, tak i sjezdové či carvingové oblouky.

Naše simulátory jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a úrovně ježdění, ať už jste absolutní začátečník nebo profesionální závodník.

Na simulátor se vejdou pohodlně i čtyři osoby, přijďte si zajezdit s kamarády za výhodné ceny!
Nekonečná sjezdovka od společnosti Maxx Tracks poskytuje zážitek jako jízda na opravdové sjezdovce. Nabízíme vám tak nejrychlejší a nejekonomičtější způsob jak se naučit a neustále zlepšovat techniku jízdy na lyžích nebo snowboardu. Pohyblivý pás, na rozdíl od sněhu, není poddajný, proto vyžaduje větší přesnost techniky. Díky tomu budete na skutečném sněhu jezdit ještě lépe než dříve.

Lekce vedené kvalifikovanými instruktory umožní individuálně přizpůsobenou výuku na míru vašim schopnostem. Do výuky začleňujeme různé hry, výzvy a úkoly - je to prostě spousta zábavy a pohybu v jednom!

Nabídneme vám celoroční školu lyžování a snowboardingu a budeme zakládat i vlastní lyžařský oddíl.
Máte zájem vy nebo vaše dítě být členem lyžařského či snowboardingového oddílu? Ozvěte se nám na lyzesnb@freestylekolbenka.cz.


Freestyle aréna
Ve freestylové části arény se nachází dva různě velké skoky pro lyže a snb s dopadištěm plným molitanových kostek (foam-pit), k tomu cvičná sjezdovka s variabilními překážkami (bedna, raily) a velká freestylová trampolína s možností dopadu do foam-pitu.

Ve Freestyle Kolbence bude trénovat i česká juniorská freeski reprezentace pod vedením trenéra Michala Peče. Michal bude součástí našeho týmu a tak můžete jeho profesionálního dohledu využít i vy!

Freestylová aréna je inspirovaná dnes již vyhlášeným americkým Woodwoardem a evropskou Freestyle Academy.
Na trampolíně můžete trénovat skoky a obratnost i s připnutými lyžemi či snowboardem, zkoušet tzv. „trampoline wall jumping“ a zároveň skákat na vyvýšenou plošinu a pak zpět na trampolínu nebo do molitanů.

Celá Freestyle Kolbenka je tréninkový areál všech možných freestylových sportů. Chceme zde vychovávat nové talenty sportů jako freeskiing, snowboarding, wakeboarding, freeruning a dalších adrenalinových sportů.

Budeme pořádat nejrůznější soutěže, závody a nabízet širokou paletu freestylových kurzů (trampolíny, salta, slackline, balanční schopnosti atd.).


Chceš si zlepšit svoji freestylovou formu? Dej nám vědět na freestyle@freestylekolbenka.cz a my se ti ozveme.


Trampolínová aréna
Na ploše víc než 500m2 se sami rozhodněte, jestli využijete dlouhé trampolínové pásy, spousty na sebe navazujících trampolín nebo dopadiště s molitany. Pusťte si do sluchátek muziku a skákejte jen tak pro radost, tančete, nebo do toho jděte s vervou a naučte se extrémní otočky a salta s dopadem do molitanové jámy. Nikde jinde nenajdete pohromadě tolik možností, jako u nás.

Trampolíny jsou ideálním prostředkem ke zvýšení fyzické zdatnosti, celkové obratnosti a zároveň nabízí spoustu zábavy z pohybu.

Další výhody trampolín:
• celkové zlepšení koordinace pohybů, rovnováhy a schopnosti koncentrace
• posílení srdce, kostí, svalů, flexibility a aerobní kapacity
• snižování cholesterolu a krevního tlaku
• snížení stresu a zlepšení nálady i kvality spánku
• aktivně strávený čas s rodinou
Je prokázáno, že skákání na trampolínách je nejlepší cestou k oběhu lymfatické tekutiny, která má vliv na funkčnost imunitního systému a k posílení hlubokých břišních a zádových svalů. Trampolíny navíc minimálně zatěžují vaše klouby (až 8krát méně než při joggingu).

Pro děti je cvičení na trampolínách ideální sportovní zážitek s okamžitým a dlouhodobým přínosem pro jejich zdraví. Zároveň se zvyšuje jejich psychická pohoda a zmenšuje se pravděpodobnost nadváhy. Tráví vaše děti příliš času doma před obrazovkou a nemůžete je dostat k nějakému pohybu? Vezměte je k nám na trampolíny a uvidíte co se v nich probudí – budete se chtít vracet!

Cvičení na trampolínách využívají i kosmonauti po návratu na Zem – bez plné gravitace svaly a kosti chřadnou, při cvičení na trampolíně tělo reaguje na zrychlování a zpomalování a tím se posilují kosti a svalstvo.


Hledáte pro své dítko sport, který ho bude bavit a zároveň bude i ku prospěchu zdraví?
Přihlaste ho do našeho trampolínového kroužku. Napište nám na trampoliny@freestylekolbenka.cz.


Co vše vám nabídneme:
• školu lyžování a snowboardingu
• školu freestylu (lyže, snb, slackline, parkur, freerun...)
• sportovní kroužky pro děti i mládež
• programy pro školní skupiny a sportovní kluby
• trampolínový vzdělávací program (zvýšení atraktivity pohybu pro děti, rozvoj psychomotoriky)
• fitness tělocvičnu (lyžařské posilovací trenažery, programy typu aerobik, jumping atd.)
• prostory pro soukromé a firemní akce
• nejrůznější soutěže, akce a přehlídky profesionálních jezdců
• pohodlné zázemí s barem

Rádi byste uspořádali neobyčejnou soukromou oslavu, firemní večírek nebo nevšední teambuilding? Jste škola nebo sportovní klub a rádi byste k nám přišli? Kontaktujte nás na skupiny@freestylekolbenka.cz.


Cena a systém vstupného

Vstupy jsou řízeny čipovým systémem, u nás tak zaplatíte pouze za reálně „odpocený“ čas. U každé části arény (trampolíny, skoky, ski simulátory, fitness) jsou turnikety a čas, který si zakoupíte začne běžet až od samotného vstupu do určité části arény. Budete-li si chtít v průběhu aktivity odskočit (wc, občerstvení...) projdete turniketem z dané části ven a čas se přestane počítat. Nevyužitý čas zůstane na vašem účtu a můžete ho vyčerpat při další návštěvě.

Brzy spustíme předprodej permic a členství za super výhodné ceny...sledujte nás na Facebooku pro více informací.

Přemýšlíte nad celoročním vstupným či členstvím v našem klubu? Napište nám na klub@freestylekolbenka.cz.

Kde a Kdy?

Otevíráme v listopadu 2015. Hned na začátek pro vás připravíme celodenní program a večer pořádnou show.
Najdete nás v Praze na Kolbenové ulici (200m od metra B Kolbenova) a to každý den!

Více informací bude postupně přibývat, zároveň sledujte náš Facebook kde najdete aktuality a postup výstavby!

Indoor Sport s.r.o.
Kolbenova 898/11, 190 00  Praha 9
e-mail: info@fsarena.cz
tel. +420 777 284 275

Design & Coding by DHSV s.r.o. 2015