Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9
tel: +420 727 989 289
email : info@freestylekolbenka.cz
Pobočka : PRAHA | OSTRAVA
DÁRKOVÉ POUKAZY REZERVOVAT
Každé pondělí 13 - 16 a čtvrtek 18 - 21 hod. Freestyle zóna PRIMÁRNĚ pro kolečkové sporty!
PŘED 1. NÁVŠTĚVOU

Lyžařská škola

Připravte se s námi na zimu už v létě!

Naučit své vlastní dítě lyžovat je téměř nadlidský a nadmíru neefektivní výkon, kdo to kdy zkusil, naše slova určitě potvrdí.
• je sice těžké si to přiznat, ale vaše dítko ve Vás nevidí takovou autoritu jako v lyžařském instruktorovi a spíše Vám bude odmlouvat
• musíte s ním dojet na hory zaplatit cestu, drahou lyžařskou školu, půjčit výbavu, a když vše dobře půjde tak se vydrží učit 1-2 hodiny denně
• obětujete čas, který byste mohl věnovat brázdění sjezdovek
• samozřejmostí je i výuka snowboardingu
      

My nabízíme zcela unikátní řešení

Naučíme Vaše dítě lyžovat v průběhu roku a vy si tak budete moci vaši nadcházející zimní dovolenou společně užít již zcela bez starostí. Unikátnost naší nabídky tkví v tom, že můžete dětem výuku rozložit do několika lekcí v průběhu roku, které Vás ve srovnání s horami budou stát daleko méně peněz a obětovaného času. Stačí si vybrat čas, který Vám vyhovuje, skupinovou či individuální výuku a naši profesionální instruktoři provedou Vaše dítě, od pluhu až po carvingový oblouk.
Úplný začátečník je za tři lekce schopný jízdy v pluhu, získá jistotu a sebedůvěru. Po absolvování celého balíčku dvanácti lekcí je klient schopný plynule zatáčet, nenechá se rozhodit a přechází z pluhu do carvingového oblouku.

Detailní porovnání výuky na svahu a u nás ZDE .

Jak to funguje

K výuce používáme speciální trenažér , jehož povrch věrně simuluje sníh. Rychlost pásu je plynule nastavitelná od 0 do 35 km/hod, stejně tak jako sklon sjezdovky od 9° do 21°.
Výuku neovlivňuje nepříznivé počasí ani nekvalitní povrch sjezdovky. V případě pádu je pás okamžitě zastaven, čímž se eliminuje riziko zranění. Žák se po celou dobu vidí v zrcadle, proti kterému se pohybuje a instruktor ho v reálném čase navádí jak odstranit chyby, kterých se dopouští.

Průběh lekce

Každá lekce se sestává z rozcvičky, seznámení se s úrovní lyžařských dovedností, zapůjčení veškerého vybavení (vše již v ceně) a následné výuky. Doporučujeme absolvovat jednu až dvě lekce týdně pro zachování integrity výuky. Po 12 lekcích by Vaše dítě mělo v pohodě zvládnoutparalelní oblouk. Neočekávejte, že z něj bude hned Hermann Maier, k tomu vede dlouhá cesta, ale rozhodně mu usnadníme startovní pozici do jeho lyžařského života.

Rozpis kurzů najdete zde . Ceník najdete zde .
koula.jpg, 24kB Alexandr „Medvídek“ Koula
Šéf trenér lyžařských a snowboardových simulátorů
„The only limit is the one you set yourself.“

Co pro tebe lyžování znamená?
Miluju zimu a lyže jsou pro mě všechno! Jelikož jsem vyrůstal na horách, tak lyžování pro mě byla jasná volba!
Jak ses k lyžování dostal?
Kdo by nelyžoval, když bydlí na horách. Dalo by se říct, že jsem se učil zároveň chodit i lyžovat. Většina mé rodiny se tomuto sportu věnuje nebo věnovala a od mala jsem lyžoval závodně. Později, tuším, že v prváku na gymplu, jsem podlehl i freeskiingu.
Jaké máš zkušenosti s tréninkem, případně jak dlouho už trénuješ?
V tomto sportu se pohybuju už opravdu dlouho a každý den (v sezóně) se našel někdo, kdo se chtěl zlepšit nebo něco nového naučit. Vzhledem k bohatým zkušenostem jsem stále k dispozici všem z mého okolí.
Co by si o sobě řekl zajímavého?
Potřebuju k životu adrenalin. Takže dále ještě lezu po skalách, lyžuji na vodě, skáču na trampolínách, občas si skočím i bungee a tak podobně. Taky jsem býval na gymplu hercem a jsem fakt vtipnej.
Partneři

Freestyle Kolbenka
Kolbenova 898/11
190 00  Praha 9

Otevírací doba
PO - PÁ: 13 - 21
SO: 9 - 21   NE: 9 - 20
Vánoční otevírací doba:
23.12.2017 9:00 - 18:00
24. - 26.12.2017 ZAVŘENO
27. - 30.12.2017 9:00 -21:00
31.12.2017 ZAVŘENO
1.1.2018 ZAVŘENO
2.1.2018 9:00 -21:00       logo.png, 5,5kB
Design & Coding by DHSV s.r.o. 2018
Provozovatelem Freestyle Kolbenky je Indoor Sport s.r.o., IČO 03416941