Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9
tel: +420 727 989 289
email : info@freestylekolbenka.cz
Pobočka : PRAHA | OSTRAVA
DÁRKOVÉ POUKAZY REZERVOVAT
Každé pondělí 13 - 16 a čtvrtek 18 - 21 hod. Freestyle zóna PRIMÁRNĚ pro kolečkové sporty!
PŘED 1. NÁVŠTĚVOU

Kontakty

Telefonicky: +420 727 989 289

Emailem: info@freestylekolbenka.cz

       

Otevírací doba

Vánoční otevírací doba:
23.12.2017 9:00 - 18:00
24. - 26.12.2017 ZAVŘENO
27. - 30.12.2017 9:00 -21:00
31.12.2017 ZAVŘENO
1.1.2018 ZAVŘENO
2.1.2018 9:00 -21:00

PO - PÁ: 13 - 21
SO: 9 - 21
NE: 9 - 20
Otevírací doba baru
PO – PÁ: 14:00 – 20:00
SO – NE: 10:00 – 20:00

Odchod ze sportovišť vždy o 15 min. dříve před ukončením otevírací doby (Po - So ve 20:45, Ne v 19:45)

Platné od 4.9.2017


Kudy k nám

Areál Freestyle Kolbenka najdete v Praze v ulici Kolbenova 898/11. Stačí si areál najít na Google nebo Seznam mapách pod heslem „Freestyle Kolbenka“.

Autem

Do navigace zadejte adresu Praha, Kolbenova 898/11. Vjezd z Kolbenové ulice je označen velkou cedulí s nápisem Freestyle Kolbenka. Vjeďte do areálu Kolbenky a dejte se hned doprava, po cca 100m jste na místě. Parkoviště máme dostatečně velké, prosíme parkujte na vyhrazených místech.

MHD

1. Metrem – metro linky B, zastávka Kolbenova.
2. Tramvají – linka č. 16 anebo 54, zastávka Kolbenova.

Na ulici Kolbenova se vydejte pěšky směrem k Černému mostu (směrem od centra). Po pár metrech od zastávky uvidíte cedule Freestyle Kolbenka. Pak už stačí pouze sledovat šipky.
Jak to u nás funguje?

Chceme, aby si u nás každý našel svojí cestu. Proto jsme pro vás připravili několik různých možností a balíčků. Je na vás, co si vyberete.

Jednoduše si zvolte, zda vám stačí neregistrovaný vstup bez výhod, nebo dáte přednost registraci s výhodami (ale stále bez závazků :-). Po registraci a zakoupení bodových balíčků můžete získat zvýhodnění 40 až 50 % ze základní ceny v závislosti na věk.

Nevyčerpané body se vám navíc budou převádět do příštích návštěv, a pokud budete mít zájem o další minuty (body) navíc, zaplatíte za ně opět méně než bez registrace. Registraci tedy určitě doporučujeme! Nebojte, spamovat nebudeme a vaše data špiónům neprodáme :-)
Registraci proveďte dopředu online v záložce menu - Můj účet a Registrace.Důležité také je, že u nás platíte opravdu jen za využitý čas. Pokud si během tréninku budete chtít odskočit třeba na toaletu nebo na bar, čipový systém našich turniketů to zaznamená a čas se vám přestane počítat. Chceme být fér a dopřát vám naplno to, pro co jste k nám přišli!

Veškeré body mají platnost 12 měsíců od data zakoupení, ale v individuálních případech je možné domluvit se na jejich prodloužení. Pokud vám sportování překazí například nemoc nebo úraz, dejte nám vědět a my vám rádi vyjdeme vstříc.

Pokud se vám body počítat nechce a jste rádi, že se jim vyhnete nejen při silničních kontrolách, nebojte se - myslíme i na vás. Pořiďte si jednoduše denní, půlroční nebo roční permici, se kterou můžete přijít kterýkoliv den a strávit u nás neomezeně dlouhou dobu, klidně až do zavíračky (neplatí na simulátory Maxxtracks).

Nabízíme také cenová zvýhodnění pro školy, skupiny, nebo pořadatele nejrůznějších firemních a soukromých akcí. Ozvěte se nám na skupiny@freestylekolbenka.cz, rádi s vámi probereme všechny možnosti.První návštěva a FAQ

1. Proč bych měl jít sportovat zrovna k vám?
Protože takový prostor, jako je u nás, nikde na Ostravsku nenajdete. Probudili jsme k životu starou tělocvičnu a přeměnili ji v moderní a svěží sportoviště s opravdu skvělými, kvalitními trampolínami!

2. Jste tréninkové místo pro veřejnost, nebo k vám chodí jenom profíci?
Rozhodně jsme tu pro všechny. Ale pozor! Existuje velké riziko, že když k nám budete chodit dostatečně intenzivně, profík se z vás stane! A pak už nebudete chtít přestat.

3. Můžu přijít kdykoliv se mi bude chtít, nebo musím sledovat rozpis lekcí?
Před příchodem doporučujeme udělat online rezervaci přes náš rezervační systém, který najdete ne úvodní stránce našeho webu. Rezervaci vždy dělejte na počet skákajících, bez ní Vám nemůžeme zaručit, že pro Vás bude místo. Především pak o víkendech, svátcích či prázdninách. Telefonické rezervace nepřijímáme.4. Můžou u vás sportovat i děti?
Určitě ano. Snažíme se pohyb u dětí podporovat, co nejvíc to jde. Proto nabízíme i celoroční programy pro školy, a samozřejmě i klasické sportovní kroužky. Věříme, že aktivity, které by bavily i vás, budou děti prostě milovat. I když je doteď před tělocvikem pořád nějak záhadně bolelo bříško...

5. Co si mám vzít na sebe?
Vezměte si cokoliv, v čem vám bude pohodlně. Na co určitě nezapomeňte, jsou náhradní ponožky, bez těch je na trampolíny vstup zakázán. Pokud je stejně zapomenete, můžete si je zakoupit na recepci. Na trampolínách skákejte klidně v převleku slona, pokud vám nebude moc těsný. Stačí tedy obvyklé sportovní oblečení bez opasků a zipů, doporučujeme dlouhý rukáv a sportovní kalhoty či tepláky.

Spolupráce a partnerství

Máte-li zájem s námi spolupracovat či se stát obchodními partnery, napište nám na spoluprace@freestylekolbenka.cz!
Společně uděláme super věci.


Provozní řád areálu a bezpečnostní pravidla

Ve Freestyle Kolbence provozujeme řadu sportů, které ze své podstaty obsahují určité riziko zranění. Jelikož nám záleží nejen na tom, abyste se u nás dobře bavili a cítili, ale především také na tom, abyste ve zdraví odešli, stanovili jsme několik doporučení a pravidel, které je třeba dodržovat.

Většina sportů, se kterými se u nás setkáte (především skoky na trampolíně, freestyle skoky na lyžích či snowboardech a jízda na překážkách) jsou klasifikovány jako takzvané extrémní sporty a je třeba brát zřetel na to, že i při dodržení všech doporučení a pravidel je riziko zranění stále neoddělitelnou součástí jejich provozování.

Pravidla pro jednotlivá sportoviště naleznete vždy u vstupu na dané sportoviště a obecně s nimi budete seznámeni na recepci před vstupem do areálu. Prosíme Vás, abyste se s nimi pečlivě seznámili, jelikož zde nejsou proto, aby ochránili nás, ale Vás. Na dodržování pravidel bude dohlížet osoba viditelně označena jako CREW / COACH, jehož pravomocí je osobu, která bude pravidla opakovaně porušovat ze sportoviště vyloučit. Při hrubém porušení pravidel či velmi riskantním chování, jež se příčí pravidlům, může být taková osoba vyloučena ze sportoviště okamžitě.

Naším přáním je abyste se u nás dobře bavili a ve zdraví odcházeli, plní pozitivní energie. Pokud budete mít jakýkoliv návrh na zlepšení pravidel a doporučení neváhejte ho sdělit naší recepční.

Provozní řád areálu  

Pravidla a doporučení pro veškerá sportoviště  

Čestné prohlášení návštěvníka - povinné pro každého návštěvníka  
Čestné prohlášení pro skupiny  

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky  

Ke stažení


Provozní řád areálu  

Pravidla a doporučení pro veškerá sportoviště  

Čestné prohlášení návštěvníka - povinné pro každého návštěvníka  

Čestné prohlášení pro skupiny  

Všeobecné obchodní podmínky  

Partneři

Freestyle Kolbenka
Kolbenova 898/11
190 00  Praha 9

Otevírací doba
PO - PÁ: 13 - 21
SO: 9 - 21   NE: 9 - 20
Vánoční otevírací doba:
23.12.2017 9:00 - 18:00
24. - 26.12.2017 ZAVŘENO
27. - 30.12.2017 9:00 -21:00
31.12.2017 ZAVŘENO
1.1.2018 ZAVŘENO
2.1.2018 9:00 -21:00       logo.png, 5,5kB
Design & Coding by DHSV s.r.o. 2018
Provozovatelem Freestyle Kolbenky je Indoor Sport s.r.o., IČO 03416941