Jak se naučit trefit velké skoky?

Dobrá otázka. Většina větších hor vám nabízí malé, střední a velké skoky, ale velké skoky jsou obvykle slušným krokem nahoru od středních skoků, tak jak uděláte přechod na větší skoky 50-90 stop?

1) Nejprve perfektní technika na malých / středních skocích

Získejte opravdu pohodlné odpalování malých a středních skoků. Chcete, aby základní rovné vzduchy (bez rotace) byly procházkou parkem. Trik velkých skoků spočívá v tom, že ve skutečnosti není o nic těžší je trefit než menší skoky, ale pády mohou bolet. trochu víc.

Za nejlepší techniku ​​považuji zvládnutí základních pohybů a technik nejprve na menších skocích a poté na velké skoky. Tímto způsobem máte minimální riziko, a když trik použijete na větší skok, zjistíte, že zvýšený čas vzduchu může ve skutečnosti usnadnit provádění technik.

Velké skoky

2) Zvykněte si na rychlost

Větší skoky znamenají větší nájezdy a větší rychlost. Stát na začátku velkého náběhu může být docela zastrašující, zvláště když možná nejste zvyklí jít do skoku tak rychle.

Jděte na nějaké pěkné otevřené modré sjezdovky v den bez prašanu a zvykněte si na to, že jedete opravdu rychle. Zvykněte si na carving v rychlosti a pocit z rychlé jízdy dolů, protože to je stejný pocit, jaký budete mít při jízdě k velkému skoku .

3) Zkontrolujte rychlost

Podobně jako byste kontrolovali rychlost u jakéhokoli jiného skoku, zeptejte se ostatních jezdců, kteří jedou do větších skoků, jaká je rychlost. Sledujte, kde klesají a kolik kontrol rychlosti provádějí.

Neváhejte a udělejte pár zkušebních jízd, abyste si ověřili rychlost skoku. Zejména se ujistěte, že jedete ke skoku plnou rychlostí a brzdíte na poslední chvíli. To vám opravdu pomůže zvyknout si na pocit rychlost se přibližuje ke skoku a stoupá po vzletu.

4) Nejprve nasajte vzduch a nezapomeňte tlačit proti stlačení

Pokud uvažujete o tom, že trefíte velký skok, měli byste vždy nejprve udělat přímý vzduch. Než začnete přemýšlet o spinningu, zvykněte si na větších skocích dělat přímé vzduchy. Pokud se chcete točit, ujistěte se, že je vám to pohodlné a otočky přistáváte nejprve na malých skocích.

Další velká věc, kterou je třeba si zapamatovat, je bojovat proti kompresní síle skoku. Víte, jak musíte tlačit proti menšímu skoku, když jdete po vzletu? Totéž platí pro větší skok, až na to, že tam bude trochu více síly na vás tlačí.

Nechcete, aby vás velký skok vyplivl ze vzletu nevyváženě, takže při vzletu pamatujte na techniku ​​skoku.

Velké skoky

5) Znát tvar skoku

Velké skoky mohou být kopavé nebo jemné nebo mohou být kombinací obou. Menší skoky jsou stejné, ale všimnete si toho mnohem více, protože skok je větší.

Chcete na to být připraveni, tak si promluvte s ostatními lidmi, kteří skákají na skok. I zkušení jezdci se navzájem ptají na podmínky skoku, zvláště na velkých skocích. To vše je součástí řízení rizik.